चोरीका सामान सहित तामाङ पक्राउ

काठमाडौं फागुन १३ । बुढानिलकण्ठ नगरपालिका-६ इटालिचोकस्थित सुर्वण काजि श्रेष्ठको घरबाट चोरी भएको वर्ल्ड लिंकमा प्रयोग हुने राउटर ६ थान र एभि केवल ३ थान सहित सोही नगरपालिका-४ पासिकोट बस्ने सिन्धुली घुर्मि गाउँपालिका- ४ घर भएका २८ वर्षीय युवराज तामाङलाई सोमबार दिउँसो प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

श्रेष्ठको घरमा गत फागुन ६ गते वर्ल्ड लिंकका कर्मचारीले इन्ट्रानेट सम्बन्धी काम गर्दै गरेको अवस्थामा उक्त राउटर र केवल सहितको झोला चोरी भएको घटनाको अनुसन्धानको क्रममा बुढानिलकण्ठ नगरपालिका-७ गणेश चोकस्थित ह्याप्पी कोलोनीभित्र युवराजलाई उक्त चोरी भएको सामान बिक्री गर्ने उद्देश्यले बोकी हिँडिरहेको अवस्थामा फेला पारी पक्राउ गरेको हो ।

उनीउपर चोरी तथा डाँका सम्बन्धी कसूर अन्तर्गत जिल्ला अदालत काठमाडौं म्याद थप अनुमति लिई यस सम्बन्धमा आवश्यक अनुसन्धान भइरहेकोबताएको  छ ।

Facebook Comments Box
TOP
Shares