किन सोचे जस्तो चलेन दयाहाङ राई र आँचल शर्माको फिल्म ‘डिग्री माइला’ ?

रामबाबु गुरुङ निर्देशित फिल्म ‘डिग्री माइला’ सोचे जस्तो चल्न सकेन । यो फिल्मको सुरुवाती दिन देखिनै निकै अपेक्षा गरिएको भएता पनि हलमा लागेपछि फिल्मले सुखद व्यापार गर्न सकेन । फिल्मका निर्मातादेखि कलाकारसम्मलाई यो फिल्मबाट ठूलो आशा थियो । तर हलमा लागेपछि यो फिल्मले दर्शकको बलियो वर्ड अफ माउथ पाउन सकेन ।

जसका कारण, फिल्म अपेक्षित रुपमा चल्न सकेको छैन । निर्माणपक्षले फिल्मले पहिलो सातामा ५ करोड माथिको ग्रस कलेक्शन गरेको दाबी गरेको छ ।

तर, दयाहाङ राई, आँचल शर्मा, विजय बराल, प्रकाश घिमिरे, वुद्दि तामाङ लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको फिल्मले दर्शकलाई खुशी बनाउन भने सकेन । ‘कबड्डी ४’बाट ऐतिहासिक रेकर्ड बनाएका निर्देशक रामबाबु गुरुङ यसपटक कथा पटकथा देखि धेरै कुरामा चिप्लिए । जसले गर्दा ‘डिग्री माइला’ सोचेजस्तो चल्न सकेन ।

Facebook Comments Box
TOP
437 Shares